KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Tuschteckning 5555584
nr 555 5584
Tuschteckning
signerad, Hästpolospelare, 25x33
Utrop:
100 kr
Såld:
900 kr
måndag 1 december 2008
kl 18:34:22
300 kr
200 kr
400 kr
550 kr
650 kr
750 kr
850 kr