KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Tuschteckning 5555584

nr 555 5584

Tuschteckning

signerad, Hästpolospelare, 25x33

Utrop:

100 kr

Såld:

900 kr

måndag 1 december 2008
kl 18:34:22